Zmiana godzin kancelarii

Od 28 września w naszej parafii będą obowiązywać nowe godziny otwarcia kancelarii. We wtorek, piątek i sobotę kancelaria będzie czynna rano po Mszy Świętej (od godz. 7:30 do godz. 9:00), a w środę i w czwartek po wieczornej Mszy Świętej (od godz. 18:30 do 19:30).

Kancelaria parafialna jest nieczynna w poniedziałek, w niedzielę i wszystkie święta oraz uroczystości.

Sprawy nagłe (pogrzeby) załatwiamy po umówieniu się z księdzem.

Termin ślubu można rezerwować telefonicznie, dzwoniąc w godzinach urzędowania (podając datę, godzinę i numer telefonu). Protokoły przedślubne spisujemy po umówieniu się z konkretnym kapłanem w dogodnym terminie (ok 3 miesiące przed planowanym ślubem).

Sprawy genealogii, szukania przodków prosimy załatwiać we wtorki u p. Anny Wolnej.

Przypominamy numer telefonu dyżurnego (502 993 555). Dzwonimy na niego tylko w sprawach pilnych (sakrament chorych, sprawy pogrzebu).

W trakcie trwania remontu plebanii wejście do kancelarii jest od strony parkingu.