RENOWACJA BALUSTRAD NA CHÓRZE ZAKOŃCZONA

Pragniemy z wielką radością poinformować wszystkich parafian że w ostatnich dniach został zakończony remont i renowacja balustrad na naszym chórze w Sanktuarium. Ciężka i trudna praca na wysokościach specjalistów przyniosła niesamowity efekt. Balustrady zostały odnowione i zakonserwowane na długie lata. Precyzja i dokładność w nakładaniu złota jest niesamowicie trudna zwłaszcza pracując na rusztowaniach mimo tego efekt jest bardzo piękny i niesamowicie ubogacił wnętrze naszego Sanktuarium ukazując całą majestatyczność organów które są złączone z balustradami przez kontuar który jest częścią tych balustrad.

Całą inwestycję niesamowity sposób wsparła fundacja JASTRZĘBSKIEJ SPÓŁKI WĘGLOWEJ, która przekazała 40 000 tyś złotych, czyli prawie większość tej inwestycji, bez ich wkładu najprawdopodobniej nie udało by się dokonać tej renowacji za co serdecznie dziękujemy.

Całkowita kwota po zakończeniu renowacji balustrad wyniosła 63 000 tyś zł.

Wszystkim ofiarodawcom i JASTRZĘBSKIEJ SPÓŁKI WĘGLOWEJ serdecznie dziękujemy i pamiętamy w modlitwie polecając szczególnej opiece Matki Bożej Kazimierzowskiej Królowej Beskidów i Pani Rajczańskiej.

Fotorelacja poniżej