ZBIÓRKA DLA BRACI Z UKRAINY

Parafia w Rajczy organizuje zbiórkę rzeczy dla braci z Ukrainy – potrzebne są artykuły żywnościowe z długim terminem przydatności do spożycia (konserwy rybne, mięsne, pasztety, przetwory mięsne, np. pulpety, klopsy, gołąbki, makarony, kasze, ryż, cukier, mąka, olej, przetwory warzywne i owocowe), karimaty, śpiwory, koce, środki higieny osobistej, pampersy, środki opatrunkowe oraz nieużywane ubrania.

Potrzebne przedmioty prosimy przynosić do salki parafialnej od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9:00 do 19:30. Wszystkie zebrane przedmioty zawieziemy do magazynu Caritas.

Zachęcamy do wsparcia naszych bliźnich w tym trudnym czasie!

Cały czas można wspierać akcję dokonując wpłaty na konto Bank Pekao 47 1240 1170 1111 0010 6323 0610 (tytuł wpłaty: UKRAINA) lub wysyłając SMS o treści UKRAINA pod numer 72052 (koszt 2,46 zł).

Oficjalna informacja Diecezji Bielsko-Żywieckiej Caritas:

PLAKAT INFORMUJĄCY O ZBIÓRCE: