ZAPROSZENIE NA PIKNIK KRÓLEWSKI 03.07.2022

Już teraz pragniemy zaprosić wszystkich na Piknik Królewski, który odbędzie się 03.07.2022 roku w Rajczy.

W tym dniu czeka nas wiele powodów do uroczystego świętowania: 353-lecie darowania obrazu Madonny Częstochowskiej przez króla Jana Kazimierza Góralom Rajczańskim i wydania pozwolenia na budowę kościoła w Rajczy, 5 rocznica koronacji Cudownego Obrazu Matki Kazimierzowskiej w Rajczy, jak i uroczysta Msza Święta z wprowadzeniem relikwii: Bł. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia i Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki – Kapelana Solidarności.

W tym dniu, przewidujemy wiele wydarzeń i atrakcji, ich szczegółowy opis widnieje na plakacie. Dochód z imprezy przeznaczony jest na cele kultu religijnego – remont organów w Rajczy.

Serdecznie zapraszamy!