ZAPRASZAMY DO LICYTACJI I LOSOWANIA FANTÓW NA PIKNIKU KRÓLEWSKIM!

Już w przyszłą niedzielę (03.07.2022) odbędzie się Piknik Królewski 2022. Pojawią się tam atrakcyjne rzeczy, które będzie można wylosować przy stoisku z fantami lub zdobyć za pomocą licytacji przedmiotu. Serdecznie zapraszamy!

Wśród licytowanych przedmiotów pojawi się pianino, które może trafić do któregoś z was. Kolejną rzeczą jest obraz Matki Bożej Kazimierzowskiej, ręcznie malowany na drewnie. Do licytacji trafią jeszcze rozmaite przedmioty, takie jak obrazy, srebrna biżuteria, zegarki, bony, kupony, zestaw filiżanek oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Oto kilka przykładowych produktów:

Przedstawiamy również fanty, które trafią do losowania. Wśród nich również znajdą się ciekawe rzeczy, dla tych małych, jak i dużych. Zachęcamy do losowania i dobrej zabawy. Oto kilka przykładowych fantów, ofiarowanych przez naszych parafian: