Wakacyjny dzień wspólnoty

Dzisiaj w Rajczy odbył się dzień wspólnoty oaz wakacyjnych. Rekolekcyjne wspólnotyOLYMPUS DIGITAL CAMERA dotarły do nas z Bystrej Krakowskiej, Pewli Małej, Korbielowa, Rycerki Górnej,Rycerki Dolnej, Rajczy – Nickuliny.Wszystkich wspólnot dotarło do nas 11 od oazy dzieci Bożych, przez I i II stopień oaza nowej Drogi, oazę Rodzin. Uczestnicy rekolekcji przybyli w Beskidy z Diecezji Warszawskiej, Praskiej, Włocławskiej , Krakowskiej, Opolskiej, Katowickiej, Krakowskiej z Podkarpacia, Pomorza. Wszystkich uczestnkiów było ponad 400 osób od 5 miesięcy do 40+. Program 10.00 spotkanie wspólnot przy GOKU na scenie prezentację grup, świadectwa, 12.30 Eucharystia w Sanktuarium Matki Bożej Kazimierzowskiej w Rajczy. Następnie agapa przy GOKU i o godz. 15.00 nabożeństwo w Kościele i rozesłanie.

Do zaś – do zobaczenia za rok! 🙂