Transmisja Święceń Kapłańskich z Bielska Białej

TRANSMISJA MSZY ŚW. Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH

https://www.youtube.com/c…/UCHqnFC1bLTlFv308FfpUGVQ/featured

Już dziś diakoni z naszej diecezji – a wśród nich dwaj diakoni pochodzący z naszej parafii – przyjmą święcenia kapłańskie z rąk Księdza Biskupa Romana Pindla.

O godzinie 10:00 w Kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Bielsku-Białej Aleksandrowicach rozpocznie się uroczysta Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Święceń Kapłańskich. Transmisję internetową można będzie oglądać na kanale parafii w Aleksandrowicach:

https://www.youtube.com/c…/UCHqnFC1bLTlFv308FfpUGVQ/featured

Zachęcamy również do modlitwy w intencji nowych kapłanów!

Modlitwa za kapłanów:

O Jezu, wiekuisty Najwyższy Kapłanie, zachowaj Twoich kapłanów w opiece Twojego Najświętszego Serca, gdzie nikt im nie może zaszkodzić. Zachowaj nieskalanymi ich namaszczone dłonie, które codziennie dotykają Twojego świętego Ciała. Zachowaj czystymi ich wargi, które zraszane są Twoją Najdroższą Krwią. Zachowaj czystymi ich serca naznaczone wspaniałą pieczęcią Twojego Kapłaństwa. Spraw aby wzrastali w miłości i wierności Tobie, chroń ich przed zepsuciem i skażeniem tego świata.

Wraz z mocą przemiany chleba i wina udziel im również mocy przemiany serc. Błogosław ich trudowi, aby wydał obfite owoce. Niech dusze którym służą, będą ich pociechą tu na ziemi a także wieczną koroną w życiu przyszłym. Amen.
(św. Teresa od Dzieciątka Jezus)