Spotkanie z Ojcem Bashobora

OLYMPUS DIGITAL CAMERA25 kwietnia nasza wspólnota udała się do Żywca na mszę z modlitwą o uzdrowienie. Dla każdego z nas było to wielkie przeżycie być tam i razem ze wspólnotą czterech tysięcy ludzi modlić się wspólnie… choć wieloma językami Bóg jest dla nas hojny. Każdy kto tu jest, dla niego jest bardzo ważny. Nieważne co zrobiłeś w przeszłości. Bóg mówi do ciebie – jesteś bardzo ważny. I masz pracę, która musisz wykonać. W Królestwie Jezusa każdy jest zatrudniony, nikt nie jest bezrobotny – mówił o. Bashobora   ugandyjski kapłan. Pan kocha nas i chce, abyśmy wychodząc stad, śmiali się. Czasami to może być trudne, ale w imię Jezusa się uda. Bóg prosi nas, abyśmy przyjęli przesłanie miłości i głosili je, gdziekolwiek jesteśmy. Na zakończenie Eucharystii o. John Bashobora poprowadził modlitwę o uzdrowienie, która zakończyła się błogosławieństwem udzielonym przez Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie oraz przez wszystkich kapłanów celebrujących tą Mszę św.