Rekolekcje – Kurs Nowe Życie

W nawiązaniu do przeżytych rekolekcji wielkopostnych oraz zapowiedzi dalszych propozycji ewangelizacyjnych zapraszamy do udziału w rekolekcjach  – kursie Nowe Życie, który prowadzić będzie znana nam Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody.

Odbędą się one, z zachowaniem wszystkich zasad sanitarnych, w ośrodku Michael w Rycerce Górnej w dniach 18-20 września. Jest to kurs pomyślany najpierw dla parafian z Rajczy i Ujsół, ale może uczestniczyć każdy chętny dorosły. Zajęcia będą w piątek w godz. 18:00-21:00, sobotę, godz. 9:00-ok.20:00 oraz w niedzielę od 9:00 do 14:00. W programie przewidziane są dwa obiady, kolacja w sobotę, przerwy kawowe. Koszt uczestnictwa 90 zł (posiłki, materiały, wynajem sali). Zapisy w parafii w Ujsołach lub przez stronę internetową Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody www.secim.pl. Szczegóły na plakatach.