PODZIĘKOWANIA – ZBIÓRKA NA OLAFKA HAŁASA

W niedzielę 23.01.2022 roku nasza grupa parafialna zorganizowała zbiórkę charytatywną, by wspomóc chłopczyka z naszej parafii – Olafa Hałasa. Po każdej Mszy Świętej była okazja do złożenia ofiary, kupienia ciasta oraz ręcznie robionych różańców na rękę. Już teraz chcielibyśmy podziękować wszystkim dobroczyńcom za złożenie ciast w salce parafialnej, zwłaszcza piekarni Milówka – Zdzisław Hutyra, Cafe Vanilia oraz Gs Rajcza oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego celu – dziękujemy za dobre serce. Pragniemy podziękować również wszystkim ofiarodawcom, którzy każdą złotówką przyczynili się do wspólnego sukcesu.

Informujemy, że wspólnymi siłami udało nam się zebrać 9 123 zł. Wielkie Bóg zapłać!!!