Pielgrzymka – Zamość, Kodeń, Włodawa, Lublin

W dniach 05-07 czerwca nasza parafia organizuje kolejną pielgrzymkę. Tym razem proponujemy się udać na Wschód. Pragniemy zwiedzić takie miasta jak Lublin, Zamość, Włodawę, Kodeń. Cena pielgrzymki to 670 zł. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Michała. W rozwinięciu szczegółowy plan wyjazdu.

PIELGRZYMKA 05-07.06.2020

Zamość – Kodeń – Jabłeczna – Włodawa – Kostomłoty – Lublin

1 Dzień. Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Zamościa. Spacer po mieście, zobaczymy m. in. rynek, ratusz, zabytkowe kamienice, katedrę i synagogę. Przejazd na obiadokolacje i nocleg w okolice Kodnia.

2 Dzień. Śniadanie. Zwiedzanie Kodnia. Nawiedzimy Sanktuarium Natki Bożej Kodeńskiej Królowej Podlasia. Jabłeczna – monaster św. Onufrego (męski klasztor prawosławny). Włodawa – barkowy kościół św. Ludwika, Wielka Synagoga, Synagoga bet midrasz. Przejazd do Kostomłotów gdzie zwiedzimy neounicką cerkiew św. Nikity Męczennika, drewniane domy i park dworski z XIX w.  Powrót na obiadokolację i nocleg w okolice Kodnia.

3 Dzień. Śniadanie. Przejazd do Lublina. Zwiedzimy Wzgórze zamkowe, zamek królewski, Bramę Grodzką, rynek ze starym ratuszem, archikatedrę św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty, Bramę Krakowską, Plac Litewski. Czas wolny. Po południu powrót do miejsca zbiórki i zakończenie pielgrzymki.

 

Cena obejmuje:

– przejazdy autokarem (DVD, WC, napoje za zł, klimatyzacja)
– 2 noclegi (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami)
– 2 śniadania
– 2 obiadokolacje
– opiekę pilota
– ubezpieczenie NNW
– bilety wstępu i opłaty parkingowe