W niedzielę, 1 marca, o godzinie 11:00 w naszej parafii w Rajczy odbędzie się uroczysta Msza Święta odpustowa ku czci św. Kazimierza Królewicza
Eucharystii przewodniczyć będzie ks. Władysław Zązel.
Podczas Mszy Świętej będziemy modlić się w intencji wszystkich Parafian – dla żyjących o potrzebne łaski, a dla zmarłych o miłosierdzie Boże.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i udziału w tej wyjątkowej uroczystości. 🙏
