Drodzy parafianie,
od wczoraj do posługi w naszej parafii powróciło dwóch kapłanów – ks. Michał oraz ks. Marcin. Testy na obecność koronawirusa dały wynik negatywny. Niestety w dalszym ciągu w kwarantannie pozostaje ks. proboszcz Andrzej, a także ks. Adam oraz o. Marian. Prosimy o szczególną modlitwę w ich intencji i już dziś dziękujemy za wszelkie modlitwy i wsparcie w czasie kwarantanny.

Księża modlą się w intencji parafian, odprawiają w tej intencji Msze Święte.
Powoli wraca do funkcjonowania także kancelaria parafialna, ale prosimy przychodzić do księży bezpośrednio po Mszy Świętej. W razie pytań prosimy dzwonić na numer dyżurny.
Dziś I piątek miesiąca – Spowiedź od godz. 17:00 (prosimy przychodzić wcześnie – nie odkładać Spowiedzi na później)
O godz. 17:30 Różaniec, następnie Msza Święta i nabożeństwo do Serca Jezusowego.