I GÓRALSKA MAJÓWKA W RYCERCE DOLNEJ W NASZEJ PARAFII 2023 (FOTORELACJA)

I Góralska Majówka była udana pogoda i Boże Błogosławieństwo nam sprzyjało radości była co nie miara.Rozpoczeliśmy różańcem i procesją od Kaplicy Chrystusa Króla potem była uroczysta Msza Święta przy kapliczce Matki Bożej w potoku u “Kudłatych”, której przewodniczył ks.Proboszcz Andrzej Zawada a Słowo Boże wygłosił Kapelan Związku Podchalan oddziału żywieckiego KS. Adam Ciapka, celebrował również Mszę Św. w intencji kół różańcowych KS. Łukasz Lach nasz wikariusz.Po Mszy Świętej udaliśmy się na wspólne ognisko i poczęstunek.Na Mszy Świętej obecni byli Strażacy, Władze Lokalne na czele z Panem Wójtem Zbigniewem Paciorkiem, Związek Podchalan z pocztą sztandarową, Centrum Kultury i Sportu w Rajczy, Radio Ujsoły.Dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom.