To był piękny i wyjątkowy czas pełen wzruszeń nad pięknością kolęd i pastorałek. 10 Finał zapisze się historycznie i z wielkim uderzeniem dźwięków w karty wydarzeń w naszej parafii !
Zapraszamy was znów do naszego Sanktuarium!
Niech Matka Boża Kazimierzowska – wyprasza dla was potrzebne łaski na każdy dzień.
Foto : Witold Porwisz






































