BIERZMOWANIE 2023

W dniu dzisiejszym 29.11.2023r odbyło się w naszej parafii Bierzmowanie młodzieży przez J.E. Ks Bp Roman Pindel.
Przyzywaliśmy mocy samego Ducha Świętego aby młodzi ludzie stający na progu dorosłego życia umieli rozpoznać dobro od zła, aby ich serca kierowały się darami tego, który umacnia siły i roztropność w głoszeniu Jezusa swoim życiem i przykładem. Dziękujemy za wizytę pasterza w naszej społeczności i prosimy Maryję o wszelkie łaski potrzebne dla dalszej posługi KS. Biskupa a dla młodych siły i determinacji w zdobywaniu szczytów wiary i pięknego horyzontu życia z Bożym Błogosławieństwem.

Niech nasze wołanie do Ducha Świętego będzie trwałe i skuteczne w sytuacjach kiedy brak nam wiary i sił.

Duchu Święty ni z tego ni z owego tchnij na nas ze wszystkiego. Amen.