10 Niedziela Zwykła – Ogłoszenia i Intencje

Dziś 10 Niedziela Zwykła. Ludzi wierzących w Chrystusie cechuje między innymi duchowe pokrewieństwo, bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką. Jesteśmy zatem jedną wielką rodziną, mamy świadomość bycia braćmi i siostrami w wierze.

To wielki dar, ale także wielkie zobowiązanie, abyśmy byli godni tego bycia w rodzinie Bożej. Dziękujmy za ten dar zwłaszcza w czasie każdej Eucharystii. Składajmy Panu hołd uwielbienia.

• W poniedziałek, 11 czerwca – Wspomnienie Św. Barnaby, apostoła
  • W środę, 13 czerwca – Wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
  • W czwartek, 14 czerwca – Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • W piątek, 15 czerwca – III piątek miesiąca. Oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu

• Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 17:30, a Msza Święta wieczorna o godz. 18:00.
  • W tygodniu Nabożeństwa Czerwcowe po wieczornej Mszy Świętej. Serdecznie zapraszamy.
  • W poniedziałek Msza Święta wraz z Nabożeństwem Czerwcowym w Rycerce Dolnej o godz. 17:00.
  • W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Kręgu Biblijnego w salce parafialnej.
  • We wtorek Msza Święta wraz z Nabożeństwem Czerwcowym w Rajczy Dolnej o godz. 17:00.
  • We wtorek o godz. 18:00 Msza Święta w z modlitwami o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy.
  • We wtorek po wieczornej Mszy Świętej – spotkanie lektorów.
  • W środę po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo czerwcowe a następnie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w jej obrazie Kazimierzowskim – zachęcamy do pisania próśb i podziękowań.
  • W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu wieczorem w Sanktuarium od godz. 17:00. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie młodzieży klas II przygotowującej się do bierzmowania.
  • W piątek przypada III piątek miesiąca. O godz. 17:00 Droga Krzyżowa na „Compel” i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie o godz. 18:00 Msza Święta i Nabożeństwo Czerwcowe.
  • W sobotę o godz. 8:15 wyjazd dzieci i młodzieży na wycieczkę do Rzyk. Zbiórka pod Kościołem.
  • Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, za wszelką pomoc i za wszelkie dobro.
  • Intencje Mszalne:
Poniedziałek 6:30 Rajcza † Zofia Paciorek w 10 rocz. śmierci
7:00 Rajcza † Tomasz i Maria Kurowscy, Irena Krawiec
18:00 Rajcza † Anna Dziergas w 2 rocz. śmierci, mąż Franciszek, córki Elżbieta i Krystyna
17:00 Rycerka D. Za Kapłanów pracujących w naszej parafii, kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie – od Róży Kobiet zelatorki Wolnej
Wtorek 6:30 Rajcza † Józef Wolny
7:00 Rajcza † Anna Bednarz
18:00 Rajcza † Antonina i Antoni Kąkol, siostra Franciszka
17:00 Rajcza D. Za Parafian
Środa 6:30 Rajcza † Antoni Rybarski
7:00 Rajcza † Antoni Brandys w 20 rocz. śmierci
18:00 Rajcza † Paweł Matras, Rozalia i Ludwik Kostka, syn Józef, Anna i Józef Hutyra, córka Stanisława, zięć Edward, wnuk Tadeusz