Niedziela Dobrego Pasterza – Ogłoszenia i Intencje

Niedziela Dobrego Pasterza – tak określana jest 4 Niedziela Wielkanocna. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się za kapłanów, wszystkie osoby duchowne, aby wiernie trwały przy Chrystusie i od niego czerpały inspiracje do swojego życia.

Także w tym  dniu Kościół modli się o nowe powołania do życia kapłańskiego i zakonnego. Polecajmy dziś sprawę powołań Jezusowi Zmartwychwstałemu. Niech nigdy w naszych środowiskach i rodzinach nie zabraknie osób gotowych odpowiedzieć Panu: Oto jestem Panie, abym pełnił Twoją wolę.

Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby Bożej.

• W poniedziałek, 23 kwietnia – Uroczystość Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski
  • W środę, 25 kwietnia – Święto Świętego Marka, Ewangelisty

• Dziś nieszpory o godzinie 17:45, a o 18:00 Msza Święta wieczorna.
  • W poniedziałek w Rycerce Dolnej Msza Święta o godz. 17:00.
  • Po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Kręgu Biblijnego w salce parafialnej.
  • We wtorek Msza Święta w Rajczy Dolnej o godz. 17:00.
  • W środę z racji Święta Świętego Marka – Msza Święta w kaplicy w Ujsołach. Serdecznie zapraszamy.
  • W środę po wieczornej Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Jej obrazie Kazimierzowskim.
  • W czwartek od 17:00 do 18:00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Spotkanie Oazy Dzieci Bożych o godz. 10:30. Grupa AA ma spotkania w salce parafialnej o godz. 18:00.
  • Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, za wszelką pomoc i za wszelkie dobro.

Poniedziałek 6:30 Rajcza † Jerzy Jaszczurowski, rodzice, teściowie
7:00 Rajcza † Franciszek i Maria Gałuszka, córka Stanisława, zięć Kazimierz, syn Józef
18:00 Rajcza 35 rocznica ślubu Małgorzaty i Aleksandra
17:00 Rycerka D. † Kazimiera Nowak w 1 rocz. śmierci, mąż Józef.
Wtorek 6:30 Rajcza W intencji Leszka o nawrócenie
7:00 Rajcza † Michał Płoskonka
18:00 Rajcza O zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Kazimierzowskiej dla Księdza Proboszcza i dla Księży pracujących w naszej parafii – od Róży Kobiet z Ujsół
17:00 Rajcza D. O zdrowie i błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Kazimierzowskiej dla mieszkańców Rajczy Dolnej – z poświęcenia pokarmów