3 Niedziela Zwykła – Ogłoszenia i Intencje

Dziś obchodzimy 3 Niedzielę Zwykłą. Przez Chrystusa przyszło do nas Królestwo Boże. On wzywa nas do nawrócenia i wiary, aby właściwie kroczyć Jego drogami.

Wszyscy jesteśmy adresatami zaproszenia do wspólnego stołu Słowa Bożego i Eucharystii. Niech udział we Mszy Świętej przemieni nasze serce i otworzy nas na łaskę przychodzącego Boga. Modlimy się w tym  tygodniu w sposób szczególny o jedność pomiędzy chrześcijanami różnych wyznań.

Liturgiczne obchody tygodnia:

• W środę, 24 stycznia – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • W czwartek, 25 stycznia – święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
  • W piątek 26 stycznia – wspomnienie Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa

• Dziś Nieszpory o godz. 16:45 a po niech Msza Święta wieczorna.
  • W poniedziałek Msza Święta w Rycerce Dolnej o godz. 16:00.
  • Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
  • We wtorek Msza Święta w Rajczy Dolnej o godz. 16:00.
  • Ministrantów i chłopców chętnych do służenia przy ołtarzu zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 15:45.
  • W środę po Mszy Świętej wieczornej – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W przyszłą niedzielę o godzinie 9:00 uroczysta Msza święta dla Uczestników 50. Ogólnopolskiego i 26. Międzynarodowego Narciarskiego Rajdu Chłopskiego.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za każdą złożoną ofiarę na rzecz naszej Świątyni.
  • Dziękujemy wszystkim parafianom za życzliwe przyjęcie nas w czasie wizyty duszpasterskiej. Za wszelkie dobro i wyrazy życzliwości dla nas, ministrantów i p. Organisty oraz Jego zastępców składamy serdeczne Bóg zapłać.

Intencja

6:30 Rajcza † Wojciech i Franciszka, brat Stefan i Władysław
7:00 Rajcza † Anna Hutyra w 23 rocz. śmierci, mąż Michał, córka Elżbieta, synowa Krystyna
17:00 Rajcza † Rozalia i Benon Strykowscy, Zofia i Bronisław Zaremba