2 Niedziela Wielkiego Postu – Ogłoszenia i Intencje

Dziś 2 Niedziela Wielkiego Postu. Pośród współczesnego szumu medialnego warto podjąć wysiłek, aby usłyszeć Tego, który ma najwięcej do powiedzenia.

To On w wydarzeniu góry Tabor wskazuje na Jezusa Chrystusa, swojego umiłowanego Syna i zaprasza nas do uważnego słuchania Jego głosu.

Prośmy Ducha Świętego, aby prowadził nas przez kolejny tydzień Wielkiego Postu.

• Trwamy w okresie Wielkiego Postu. Gorzkie Żale z kazanie pasyjnym ks. Marka Duraja – wikariusza z Rycerki Górnej – o godz. 16:00. Składka z Gorzkich Żali przeznaczona jest na zakup kwiatów do Bożego Grobu.
  • W poniedziałek Msza Święta w Rycerce Dolnej o godz. 16:00.
  • We wtorek Msza Święta w Rajczy Dolnej o godz. 16:00.
  • Po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na próbę chóru parafialnego do salki. O godz. 18:15 spotkanie lektorów.
  • W środę zbiórka ministrantów o godz. 15:30.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Jej obrazie Kazimierzowskim. Serdecznie zapraszamy do udziału. Zachęcamy także do pisania próśb i podziękowań do Matki Bożej.
  • W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy.
  • Po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.
  • W piątek o godz. 16:30 Droga Krzyżowa – serdecznie zapraszamy
  • Także o godz. 19:00 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież, dla młodzieży ze szkół średnich, pracującej i wszystkich którzy nie mogą w innej porze uczestniczyć w tym nabożeństwie.
  • W kaplicach w Rajczy Dolnej i Rycerce Dolnej – Droga Krzyżowa o godz. 15:30, a następnie Msza Święta.
  • W piątek spotkanie Oazy Młodzieżowej po wieczornej Mszy Świętej.
  • W sobotę spotkanie Oazy Dzieci Bożych o godz. 10:00, zaś grupy AA o godz. 18:00.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na potrzeby kościoła.

Poniedziałek 6:30 Rajcza † Jan Zając
7:00 Rajcza † Andrzej Hulbój
17:00 Rajcza † Adam Kuś, rodzice
16:00 Rycerka D. O bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej Kazimierzowskiej dla Heleny w 75 rocz. urodzin