Wielki Tydzień

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w Ciemnicy oraz przy Grobie Pańskim

Czwartek

19:30 – 20:00 Bartłomiej Gaweł Dominik Biela
20:00 – 20:30 Mateusz Bogdał Jan Bogdał
20:30 – 21:00 Łukasz Worek Krzysztof Bryja
21:00 – 21:30 Jakub Ficoń Filip Ficoń
21:30 – 22:00 Karol Błasiak Piotr Błasiak

Piątek

7:00 – 7:30 Krzysztof Pieczarka Kacper Haręża
7:30 – 8:00 Michał Kuś Hubert Biernat
8:00 – 8:30 Jakub Opalony Miłosz Latasiewicz
8:30 – 9:00 Krzysztof Bryja Krzysztof Golec
9:00 – 9:30 Krysitan Harmata Dawid Harmata
9:30 – 10:00 Jakub Lach Mateusz Najzer
10:00 – 10:30 Mateusz Kubica Jakub Chowaniec
10:30 – 11:00 Jakub Rybarski Sebastian Wydra
11:00 – 11:30 Jakub Drozdek Szymon Drozdek
11:30 – 12:00 Sebastian Dadak Mateusz Dadak
12:00 – 12:30 Patryk Kocoń Kacper Dziedzic
12:30 – 13:00 Jan Wróbel Filip Hutyra
13:00 – 13:30 Bartłomiej Szczotka Łukasz Szczotka
13:30 – 14:00 Gracjan Harmata Kacper Jonkisz
14:00 – 14:30 Filip Ficoń Jakub Ficoń
14:30 – 15:00 Mateusz Kubica Dominik Klimas
15:00 – 15:30 Miłosz Bańka Jan Bogdał
15:30 – 16:00 Miłosz Zoń Jan Wróbel
16:00 – 16:30 Michał Kuś Kacper Haręża
16:30 – 17:00 Jakub Kocoń Sebastian Motyka
22:00 – 22:30 Bartłomiej Gaweł Mateusz Bogdał
22:30 – 23:00 Łukasz Worek Mateusz Dadak
23:00 – 23:30 Tomasz Paciorek Marcin Paciorek
23:30 – 0:00 Patryk Łabaj Tomasz Łabaj

Sobota

7:00 – 7:30 Krzysztof Pieczarka Sebastian Wydra
7:30 – 8:00 Jan Wróbel Dominik Biela
8:00 – 8:30 Mateusz Najzer Miłosz Bańka
8:30 – 9:00 Krzysztof Bryja Filip Hutyra
9:00 – 9:30 Sebastian Dadak Seweryn Gardas
9:30 – 10:00 Kacper Dziedzic Patryk Kocoń
10:00 – 10:30 Jakub Opalony Miłosz Latasiewicz
10:30 – 11:00 Jakub Lach Mateusz Kubica
11:00 – 11:30 Sebastian Motyka Gracjan Harmata
11:30 – 12:00 Dominik Klimas Jakub Kocoń
12:00 – 12:30 Bartłomiej Szczotka Łukasz Szczotka
12:30 – 13:00 Dawid Harmata Krystian Harmata
13:00 – 13:30 Kacper Haręża Hubert Biernat
13:30 – 14:00 Jakub Drozdek Szymon Drozdek
14:00 – 14:30 Krzysztof Golec Jakub Iwanek
14:30 – 15:00 Jakub Chowaniec Kacper Jonkisz
15:00 – 15:30 Marcin Paciorek Tomasz Paciorek
15:30 – 16:00 Łukasz Worek Michał Kuś
16:00 – 16:30 Mateusz Dadak Sebastian Dadak
16:30 – 17:00 Jakub Ficoń Filip Ficoń
17:00 – 17:30 Karol Błasiak Piotr Błasiak

 

Asysty

Czwartek

Ceremoniarz Jakub Ficoń
Ceremoniarz Filip Ficoń
Ceremoniarz Pomocniczy Łukasz Worek
Lektor 1 Karol Błasiak
Lektor 2 Piotr Błasiak
Kadzidło Mateusz Dadak
Łódka Sebastian Motyka
Krzyż Dominik Biela
Ministrant Światła Mateusz Najzer
Ministrant Światła Filip Hutyra
Ministrant Ołtarza Michał Kuś
Ministrant Ołtarza Jakub Chowaniec
Ministrant Ołtarza Krzysztof Pieczarka
Dzwonki /Kołatka Mateusz Kubica
Dzwonki /Kołatka Krzysztof Bryja
Gong/ Kołatka Kacper Dziedzic
Pateny Krystian Harmata
Jakub Kocoń
Sebastian Dadak
Miłosz Latasiewicz
Komentarz Bartek Gaweł
Dary Dominik Klimas
Jan Wróbel
Miłosz Bańka

 

Piątek

Ceremoniarz Mateusz Dadak
Ceremoniarz Sebastian Motyka
Ceremoniarz Pomocniczy1 Jakub Ficoń
Ceremoniarz Pomocniczy2 Łukasz Worek
Lektor 1 Sebastian Wydra
Lektor 2 Bartłomiej Gaweł
Kadzidło Filip Ficoń
Łódka Mateusz Najzer
Krzyż Karol Błasiak
Akolitki Dominik Klimas
  Jan Wróbel
Krzyże boczne Patryk Łabaj
  Tomasz Paciorek
Porządkowi przy adoracji krzyża Piotr Błasiak
  Marcin Paciorek
  Dominik Biela
Ręczniczki przy adoracji krzyża Krzysztof Bryja
  Jakub Kocoń
  Miłosz Bańka
Ołtarz Mateusz Bogdał
Komentarz Tomasz Łabaj
Pateny Miłosz Zoń
  Jakub Lach
  Gracjan Harmata
  Hubert Biernat
Kołatki na procesję do Grobu Mateusz Kubica
  Krzysztof Pieczarka
  Sebastian Dadak
Krzyż na procesję do Grobu Filip Hutyra

Sobota

Ceremoniarz Łukasz Worek
Ceremoniarz Filip Ficoń
Ceremoniarz Pom. Mateusz Dadak
Kadzidło Jakub Ficoń
Łódka Sebastian Motyka
Paschał Bartłomiej Gaweł
Grona Jan Wróbel
Szczypce i Rylec Dominik Klimas
Nagłośnienie Mateusz Bogdał
Lektor 1 Karol Błasiak
Lektor 2 Patryk Łabaj
Lektor 3 Marcin Paciorek
Lektor 4 Piotr Błasiak
Zapalenie świec Mateusz Bogdał
Pomoc przy wycieraniu Paschału Mateusz Dadak
Kociołek i Kropidło Filip Ficoń
Przeniesienie wody do chrzcielnicy Piotr Błasiak i Patryk Łabaj
Ministranci Ołtarza Krzysztof Bryja
  Jakub Kocoń
  Krystian Harmata
Dzwonki Michał Kuś
Gong Jakub Lach
Pateny Krzysztof Pieczarka
  Mateusz Kubica
  Kacper Dziedzic
  Jan Bogdał

Procesja Rezurekcyjna

Krzyż Dominik Biela
Figura Marcin Paciorek
Kadzidło 1 Jakub Ficoń
Kadzidło 2 Bartłomiej Gaweł
Łódka Sebastian Motyka
Ministrant Światła Mateusz Najzer
  Filip Hutyra
Porządkowi Tomasz Łabaj
  Patryk Łabaj
  Piotr Błasiak
  Tomek Paciorek
Nagłośnienie Mateusz Bogdał
Dzwonki Sebastian Dadak
  Krystian Harmata
  Patryk Kocoń
  Dawid Harmata
Feretrony Pozostali bez funkcji

Comments are closed.