Grafik służenia

Grafik na czas rekolekcji

Środa Popielcowa

7:00 Mateusz Dadak, Mateusz Kubica, Michał Kuś, Miłosz Zoń
9:00 Ministranci SP 1-5
11:00 Ministranci 6-7 SP + Lektorzy
17:00 Sebastian Motyka, Dominik Biela

Czwartek

8:00 Mateusz Kubica, Łukasz Worek
17:00 Kacper Dziedzic, Sebastian Motyka, Jakub Ficoń, Mateusz Dadak

Piątek

8:00 Mateusz Kubica, Krzysztof Pieczarka
17:00 Krzysztof Bryja, Miłosz Latasiewicz, Michał Kuś, Sebastian Dadak, Filip Hutyra, Sebastian Wydra, Dominik Biela
18:30 Droga Krzyżowa Michał Kuś, Sebastian Dadak, Krystian Harmata, Gracjan Harmata, Miłosz Latasiewicz, Dominik Biela

Sobota

8:00 Mateusz Kubica,
17:00 Krystian Harmata, Dawid Harmata, Gracjan Harmata, Sebastian Motyka, Mateusz Dadak

Niedziela

7:00 Krzysztof Pieczarka, Miłosz Zoń, Sebastian Wydra
9:00 Michał Kuś, Matusz Kubica, Sebastian Dadak, Mateusz Dadak, Filip Huryta, Mateusz Najzer
10:30 Kacper Dziedzic, Miłosz Latasiewicz, Krzysztof Bryja, Jakub Kocoń, Gracjan Harmata
11:45 Dominik Klimas, Sebastian Motyka
16:30 Gorzkie Żale Krzysztof Bryja, Sebastian Dadak, Krystian Harmata, Filip Hutyra
17:00 Krystian Harmata, Dawid Harmata, Miłosz Bańka, Dominik Biela

Grafik niedzielny i świąteczny

Niedziela

7:00

Sebastian Wydra
Krzysztof Pieczarka, Miłosz Zoń

9:00

Mateusz Dadak, Filip Hutyra, Mateusz Najzer, Jakub Iwanek
Sebastian Dadak, Mateusz Kubica, Jakub Lach, Michał Kuś, Seweryn Gardas, Kacper Jonkisz

10:30

Łukasz Worek, Dominik Biela, Tomasz Łabaj, Patryk Łabaj, Tomasz Paciorek, Karol Błasiak, Piotr Błasiak
Jakub Kocoń, Krzysztof Bryja, Kacper Dziedzic, Miłosz Latasiewicz, Krystian Harmata, Dawid Harmata, Hubert Biernat, Gracjan Harmata, Kacper Haręża

11:45

Sebastian Motyka, Artur Stasiniewicz
Krzysztof Golec, Jakub Chowaniec, Jakub Drozdek, Szymon Drozdek, Bartek Szczotka, Łukasz Szczotka, Jakub Opalony

18:00

Dominik Klimas, Jan Wróbel
Miłosz Bańka

 

Grafik tygodniowy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

7:00
Krzysztof Pieczarka
Jakub Kocoń

18:00
Krzysztof Bryja
Kacper Dziedzic
Miłosz Latasiewicz

7:00
Jakub Kocoń
Michał Kuś

18:00
Filip Ficoń
Jakub Ficoń
Dominik Klimas

 

7:00
Michał Kuś
Jakub Kocoń
Jakub Lach

18:00
Jakub Chowaniec
Mateusz Kubica
Mateusz Najzer

Czwartek

Piątek

Sobota

7:00
Michał Kuś
Jakub Kocoń

18:00
Jakub Chowaniec
Mateusz Dadak
Łukasz Worek

7:00
Krzysztof Pieczarka
Jakub Kocoń

18:00
Sebastian Dadak
Krzysztof Bryja
Hubert Biernat
Sebastian Wydra
Filip Hutyra
Sebastian Motyka

7:00
Jakub Iwanek

18:00
Krystian Harmata
Gracjan Harmata
Dawid Harmata
Kacper Haręża
Jakub Opalony

Punktacja

Obecność na swoim służeniu +5
Obecność na zbiórce +7
Obecność nadobowiązkowa (dodatkowa) +3
Nabożeństwo +2
Czytanie +2
Śpiewanie psalmu +2
Modlitwa wiernych +2
Nieobecność na swoim służeniu -10
Nieobecność na zbiórce -7
Złe zachowanie od -2 do -10

 

Comments are closed.