Orszak Trzech Króli

6 stycznia 2017 r. ulicami Rajczy przeszedł Orszak Trzech Króli.  Orszak Króla Baltazara – niebieski – podążał z Ujsół, Orszak Króla Kacpra – czerwony  wyruszył z Rycerki Dolnej, Orszak Króla Melchiora wyruszył z Dolnej Rajczy. Królowie pokłonili się Bożemu Dziecięciu i złożyli dary, uczcili Boże Dziecię z królewską godnością jako Człowieka i Boga.

Święta Bożego Narodzenia

A SŁOWO CIAŁEM SIĘ STAŁO I ZAMIESZKAŁO MIĘDZY NAMI Na Nowy Rok, serdeczne życzenia dla wszystkich parafian. Wiary, nadziei, miłości, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Ślą kapłani pracujący w naszej parafii.

Wigilia dla Samotnych

„Wigilia dla Samotnych” w Rajczy odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Rajczy. Dla każdego kto przyszedł na „Wigilię dla Samotnych” został przygotowany posiłek. Goście mogli miło spędzić czas przy “Jasełkach”.

Święty Mikołaj

4 grudnia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Rajczy odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dzięki dobrych serc ludzi, Święty Mikołaj wraz z aniołkami obdarował najmłodszych upominkami. To wydarzenie rozpoczęło „Baśniowy Ambaras” czyli bajkowy spektakl w wykonaniu grupy “Effatha”.

11 listopada

11 listopada 2016r. świętowaliśmy 98. rocznicę odzyskania niepodległości. O godzinie 9.00 w Kościele parafialnym odprawiona została Msza Święta. Po mszy św. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbyło się przedstawienie teatralne w wykonaniu grupy “Effatha”.